Logowanie

Laureatem quizu "Nordic walking" została osoba o nicku:


  • isabell

która otrzyma następujące nagrody:


Aerobik Odchudzający - kolekcja 5 DVD

    Aerobik Odchudzający - kolekcja 5 płyt DVD:

  • Cardio party - Turbo efekt w 14 dni
  • Aeroboks
  • Doskonały brzuch w 2 tygodnie
  • Jillian Michaels - Schudnij w 30 dni
  • Mistrzowie fitness - Idealny brzuch
ufundowana przez MayFly    


Małgorzata Niezabitowska

    "Składana wanna" - Małgorzata Niezabitowska

Opowieść o pięciu rodach, przodkach Małgorzaty Niezabitowskiej, to epicka saga pełna dramatycznych wydarzeń, gwałtownych namiętności oraz anegdot i wzruszeń, jakich próżno szukać w wielu powieściach.

W Składanej wannie najważniejsze epizody z dziejów Polski, splatając się z rodzinnymi perypetiami, tworzą osobistą kronikę od czasów Stanisława Augusta poprzez okres wojen napoleońskich do początków XX wieku. Głęboka znajomość historii pomaga autorce stworzyć opowieść pełną humoru i autoironicznego dystansu. Wielcy bohaterowie występują tu obok „zwykłych niezwykłych" ludzi, bo – jak mówi autorka – miała to szczęście, że przodkowie prowadzili barwne życie i byli w samym centrum wydarzeń swej epoki.
Choć Niezabitowska zaczyna od opisu pradziadka Edmunda, „damskiego Kuby Rozpruwcza” i „pożeracza serc”, to w książce istotną rolę odgrywają kobiety: kurierka powstania styczniowego, mieszczanka przeradzająca się w wybitną rolniczkę czy porzucona przez męża matka ośmiorga dzieci, która przechodzi duchową przemianę. Toteż niejedna czytelniczka odkryje, że dylematy, problemy i uczucia tych, wydawałoby się, odległych postaci są jej bardzo bliskie.
ufundowana przez Wyd. ZNAK    


Eric-Emmanuel Schmitt

    "Zapasy z życiem" - Eric-Emmanuel Schmitt

Jun jest zbuntowanym nastolatkiem żyjącym na ulicach Tokio, z dala od rodziny, o której nie chce rozmawiać. Jego życie zmienia się, gdy spotyka mistrza sumo, który zdaje się nie zauważać jego drobnej postury i ciągle powtarza, że „widzi w nim grubego gościa”. Upór mistrza sprawia, że Jun odwiedza szkołę sumoków, w której zapoznaje się z tajemniczymi praktykami sztuk walki. Dzięki nim odkryje w sobie siłę oraz zyska wiarę we własne możliwości. I może nawet sam zostanie mistrzem… Poznając prawdę o sobie, chłopiec odnajdzie również harmonię oraz dostrzeże miłość życia.

Nowa powieść Erica-Emmanuela Schmitta wpisuje się w cykl Opowieści o Niewidzialnym, który tworzą m.in. Oskar  i pani Róża, Pan Ibrahim i kwiaty Koranu oraz Dziecko Noego.

Eric-Emmanuel Schmitt urodził się 28 marca 1960 roku w Sainte-Foy-lés-Lyon w rodzinie sportowców. Z wykształcenia filozof, pisze powieści, opowiadania, dramaty i eseje. W Polsce największą sławę przyniosła mu książka Oscar i pani Róża. Wszystkie jego książki natychmiast znajdują się na listach bestsellerów.

ufundowana przez Wyd. ZNAK

   - Rob Glick: Wzmacnianie

- Gay Gaspar: Ekspresowa siła

- Violet Zaki: Strefa siły

- Kendell Hogan: Kształtowanie ciała

- Kimberly Spreen: Siła w ruchu

GRATULUJEMY!

http://www.odchudzanie.com/click/?code=23a85fcc3e359612c115cce6187ae3e9
http://www.odchudzanie.com/click/?code=c518b53f7d9e779c1afb713d4be49ef1
http://www.odchudzanie.com/click/?code=7d3c242b99706c588c2a36a73214f41f