Sztuka motywacji

Dlaczego chcemy schudnąć? Oto pytanie, które powinniśmy sobie zadać zanim zaczniemy dietę odchudzającą. Najczęściej odpowiadacie: chcę pięknie wyglądać, chcę założyć bikini tego lata, chcę powrócić do figury z liceum.  A czy chcesz być zdrowa? Na to pytanie nie można odpowiedzieć inaczej niż tak. Otóż drogie Panie i Panowie prawidłowa masa ciała, zdrowe racjonalne żywienie i regularna aktywność fizyczną mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. Zatem gra toczy się nie tylko o wymarzoną sylwetkę, ale i o jakość waszego życia.

Nigdy nie jest za późno, aby zmienić nawyki żywieniowe. Niezależnie od tego czy mamy lat 15 czy 70 mamy wpływ na nasz stan zdrowia. Badania naukowe wykazały, że to czy będziemy w dobrej kondycji w 50% wpływ nasz styl życia. W dużo mniejszym stopniu ma na to wpływ, jakość opieki zdrowotnej, na którą ciągle narzekamy. To jak będziemy się czuć dzisiaj i za 20 lat zależy od nas samychŁatwo powiedzieć…

Tak, wszyscy jesteśmy zapracowani, zmęczeni i ciągle brak nam czasu. Jednak nic nie stanie się samo! Tak jak na nadprogramowe kilogramy pracowaliśmy rzetelnie latami tak walka o zdrowie i prawidłową masę ciała zajmie nam trochę czasu. Będzie wymagała także cierpliwości i starań. Najważniejsza będzie jednak wytrwałość. Dobra wiadomość jest taka, że najtrudniejsze są zwykle pierwsze dwa tygodnie diety. To ten okres, w którym zwykle dosyć radykalnie zmieniamy swoje przyzwyczajenia. Po tym czasie nasz organizm się adaptuje i prędzej czy później potraktuje nowy sposób żywienia, jako nawyk. Zatem najtrudniej jest zacząć. Jeśli jednak chcesz zmienić swoje życie, nie czekaj do jutra. Zacznij już dziś!

Po pierwsze wprowadź do jadłospisu 5 posiłków. Jedz je regularnie w odstępach, co 4 h. Nie omijaj żadnego z posiłków. Wybieraj zdrowe dobre produkty: pełnoziarniste produkty zbożowe, warzywa, owoce, chudy nabiał, mięso, ryby. Pij dużo wody niegazowanej.

Po drugie, jeśli przeszkodą nie jest Twój stan zdrowa koniecznie zacznij ćwiczyć. Po co? Nie tylko po to żeby szybciej schudnąć. Nie tylko po to by spalić tkankę tłuszczową. Aktywność fizyczna powoduje, że nasz mózg wydziela substancje odpowiedzialne za dobre samopoczucie. Ruch = radość. Paradoksalnie ruch zapewnia nam też większą ilość energii, na co dzień. Porzućcie, zatem wymówkę nie mam czasu i wstańcie pół godziny wcześniej lub połóżcie się spać pół godziny później. Na świecie są miliony osób, które potwierdzą moją tezę – ruch to zdrowie!

Po trzecie nie licz na żadne diety cud. Jeśli na nadwagę pracowałaś latami nie uda Ci się jej stracić w dwa tygodnie. Nawet, jeśli taka dieta pomoże ci w utracie kilku kilogramów bądź prawie pewna, że za chwilę dopadnie cię efekt jo-jo. Nie ma magicznych sposobów na powrót do formy. Jedyne, co pozwoli osiągnąć trwały efekt to zmiana nawyków i regularny ruch.

Nie warto marnować czasu na narzekanie.

Do dzieła!


Autor: Dietetyczka - Marzena Rojek
Autor Post
john Son
Dodano 7 dni temu; 09.12.2019, 09:40:18
This is an interesting write-up, and shine its formatting through using office 365 applications. In case something gets wrong, then you can use office 365 download link to obtain the suitable result. Visit here:- https://www.office365download.co/
Office 365 Download
Download Office 365
Microsoft office 365 download
Download Microsoft office 365
Johns Boss
Dodano 7 dni temu; 09.12.2019, 09:37:57
The mentioned points in this guide are very informative and helped me to resolve my issue in a very proficient manner. At the time of solving my query I got stuck at one point, so I called at Outlook Support Phone Number and the technician who answered my call guided me thoroughly to get rid of my issue. I really appreciate the hardworking of that guy, who helped me during my crisis of time and never leave my side until problem didn’t get resolved. Therefore, I personally suggest everyone to get hold of Microsoft Outlook support if you really want to resolve your query related to your Outlook comparison to solve problems on your own.
How do I contact Microsoft Outlook support?
How do I call Outlook support?
Is there a phone number for Outlook support?
[url=https://bit.ly/2WZzdH2]change hotmail password[/URl]
Office 365 Support
Microsoft windows support
Ava William
Dodano 7 dni temu; 09.12.2019, 08:49:57
MS outlook is extensively used as an efficient emailing application by the users. Sometimes, Outlook works smoothly but sometimes due to some technical troubles, users can go through difficult times. Outlook Keeps Asking for Password is one of them. This technical error can irritate you more, so you should take proper technical resolutions immediately. We are here to provide you the effective solutions to prevent, outlook steadily asking for password issue. The solid solutions can be applied to resolve this issue related to login credentials in MS outlook account. For any difficulty, our helpline number is open 24 hours to provide quick support or assistance.
Thanks
outlook keeps asking for password
Microsoft Outlook Keeps Asking for Password
Outlook keeps asking for password Office 365

Outlook Working Offline
Microsoft Outlook Working Offline
Outlook Says Working Offline
Outlook 2016 Working Offline
Outlook Working Offline 2016
Microsoft Outlook Offline
Outlook Offline
outlook is offline
outlook work offline

Outlook Error 0x800ccc0e
Microsoft Outlook Error 0x800ccc0e
Outlook 0x800ccc0e
0x800ccc0e
Error 0x800ccc0e
0x800ccc0e outlook 2016

recover deleted files windows 10
how to recover deleted files windows 10
how to recover deleted files in windows 10
windows 10 recover deleted files


Outlook Send Receive Error
outlook send/receive error
Jerry Wayne
Dodano tydzień temu; 05.12.2019, 21:44:46
I am glad to have your article. Really amazing, please post some more related topics. I like your way of choosing keywords and your article will help me regarding this. So please post some more topics. Also, visit our Microsoft outlook support web page for information and help of Outlook. You may also dial our Microsoft support number for immediate help. Nowadays people also like to ask frequently asked questions about Outlook. You can also visit FAQs of Outlook: “Is there a phone number for Outlook support?” and “How do I contact Outlook support?”.
Thanks

Dave Heller
Dodano miesiąc temu; 12.11.2019, 16:38:19
I am really interested in this article. This article really helps me to increase my knowledge. So thanks for sharing such an awesome article.
Verizon support
Verizon email
Verizon problems
Contact Support team
Dodano miesiąc temu; 06.11.2019, 06:56:33
Call Support team
Dodano miesiąc temu; 06.11.2019, 06:55:32
David Anderson
Dodano miesiąc temu; 04.11.2019, 18:11:17
It was a very good post indeed. I thoroughly enjoyed reading it in my lunch-time. I Will surely come and visit this blog more often.
Also, visit:
Windows Help and Support
Microsoft account support
Windows support

Szybki komentarz

Autor
 
Adres e-mail
 
Treść wypowiedzi
 
Przepisz kod  

Włącz BBCode
 
Włącz emotikony
 
 
posty użytkowników niezarejestrowanych mogą pojawić się z opóźnieniem

http://www.odchudzanie.com/click/?code=23a85fcc3e359612c115cce6187ae3e9
http://www.odchudzanie.com/click/?code=c518b53f7d9e779c1afb713d4be49ef1
http://www.odchudzanie.com/click/?code=7d3c242b99706c588c2a36a73214f41f