O portalu
W dzisiejszych czasach nadwaga i otyłość stają się coraz większym problem. Światowe badania wskazują, że nawet 70% populacji ma nadmierną masę ciała. Dane te dotyczą także Polski.

Ponieważ konsekwencje nadwagi i otyłości są bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia człowieka zdecydowaliśmy się na stworzenie Serwisu Odchudzanie.com, mającego na celu pomoc ludziom chcącym w sposób bezpieczny dla zdrowia zredukować masę ciała i wypracować poprawne nawyki żywieniowe.

Serwis Odchudzanie.com oferuje swoim Użytkownikom szereg funkcjonalnych i innowacyjnych narzędzi, takich jak:

  • Kalkulator umożliwiający ocenę masy ciała, a tym samym identyfikację ewentualnych nieprawidłowości z nią związanych,
  • Kalkulator umożliwiający obliczanie dziennych potrzeb energetycznych organizmu,
  • Stały dostęp do zbioru artykułów, nieustannie aktualizowanych, dotyczących zasad poprawnego odżywiania oraz nowości z dziedziny dietetyki,
  • Możliwość brania udziału w licznych, organizowanych przez serwis Odchudzanie.com, konkursach,
  • Dostęp do bezustannie poszerzanej bazy przepisów dietetycznych
  • Możliwość zakupu, poprzez strony partnerów Serwisu Odchudzanie.com, suplementów wspomagających redukcję masy ciała oraz profesjonalnego sprzętu fitness.

Wszystkie funkcjonalności Serwisu są nieustannie doskonalone tak, aby zapewnić Użytkownikom jak najlepszą jakość i komfort korzystania z nich.

Naszym zadaniem jest sprawienie, aby Użytkownicy osiągnęli zamierzone cele, jak najlepszą formę fizyczną oraz psychiczną, a także aby zobaczyli, że dobrze skomponowana dieta nie musi być męcząca i nieprzyjemna, ale może stać się nowym, lepszym sposobem na życie!

http://www.odchudzanie.com/click/?code=23a85fcc3e359612c115cce6187ae3e9
http://www.odchudzanie.com/click/?code=c518b53f7d9e779c1afb713d4be49ef1
http://www.odchudzanie.com/click/?code=7d3c242b99706c588c2a36a73214f41f