Serwis PoradnikZdrowie.pl partnerem Odchudzanie.com

Serwis Odchudzanie.com nawiązał współpracę afiliacyjną z serwisem PoradnikZdrowie.pl

Dzięki afiliacji serwisu Odchudzanie.com ze znanym portalem kobiecym PoradnikZdrowie.pl internautki i internauci będą mieli o wiele łatwiejszy dostęp do najlepszych diet on-line. 

PoradnikZdrowie.pl to bogate źródło wiedzy na temat zdrowia, pełne porad i wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia. Serwis przeznaczony jest głównie dla kobiet, ale wszyscy mogą w nim znaleźć coś dla siebie. Jednym z najpopularniejszych działów portalu jest dział poświęcony odchudzaniu.

Od 8 października b.r. osoby odwiedzające PoradnikZdrowie.pl mają możliwość zamówienia diet w serwisie Odchudzanie.com. Zakupu można dokonać pod adresem http://www.odchudzanie.poradnikzdrowie.pl/. Dzięki programowi afiliacyjnemu użytkownicy nie muszą opuszczać stron ulubionego serwisu, by mieć dostęp do indywidualnie dopasowanych, tworzonych przez dyplomowanych dietetyków diet odchudzających. Szybki i prosty zakup jest możliwy dzięki współpracy z liderem płatności internetowych w Polsce - firmą eCard.

- PoradnikZdrowie.pl to jeden z najpopularniejszych w polskim Internecie serwisów propagujących zdrowy styl życia. Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom jego użytkowników, by i oni mogli skorzystać z naszych skutecznych i bezpiecznych diet – mówi Agata Żychlińska, Project Manager w NETMEDIA S.A. i redaktor naczelna serwisu Odchudzanie.com. Ma również nadzieję, że po zakupieniu diety internauci odwiedzą sam serwis Odchudzanie.com, w którym można skorzystać z wielu nowoczesnych rozwiązań - m.in. z kalkulatora wskaźników BMI i BMR oraz kalorii, szybkiego kontaktu on-line z dietetyczką czy sklepiku fitness. Serwis oferuje także dostęp do szerokiego archiwum artykułów poradnikowych i przepisów dietetycznych.

Teraz dzięki afiliacji z Odchudzanie.com także użytkownicy portalu PoradnikZdrowie.pl mogą się przekonać, że właściwa dieta nie tylko nie musi być męcząca i nieprzyjemna, ale może znacznie poprawić kondycję fizyczną i psychiczną, a nawet stać się nowym, lepszym sposobem na życie.

http://www.odchudzanie.com/click/?code=23a85fcc3e359612c115cce6187ae3e9
http://www.odchudzanie.com/click/?code=c518b53f7d9e779c1afb713d4be49ef1
http://www.odchudzanie.com/click/?code=7d3c242b99706c588c2a36a73214f41f