Dbaj o linię z NETMEDIA S.A.

Nowy serwis NETMEDIA S.A. propaguje zdrowy styl życia

Innowacyjna usługa zakupu on-line indywidualnie dopasowanej diety, szybka kalkulacja wskaźników BMI i BMR oraz łatwy kontakt z profesjonalnym dietetykiem – to tylko niektóre z zalet serwisu Odchudzanie.com – nowego serwisu w portfolio NETMEDIA S.A., przeznaczonego dla osób dbających o zdrowy styl życia.

Według światowych badań nawet do 70% światowej populacji ma problemy z nadwagą. Te alarmujące dane dotyczą również Polski. Uruchamiając portal Odchudzanie.com, NETMEDIA S.A. wychodzi naprzeciw potrzebom osób chcących w bezpieczny dla zdrowia sposób pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić kondycję fizyczną i wypracować poprawne nawyki żywieniowe.

- Naszym celem jest uchronienie Użytkowników od poważnych konsekwencji zdrowotnych związanych z nadwagą i otyłością. Oferujemy unikalną możliwość szybkiego zakupu specjalnie stworzonej dla nich diety, by każdy mógł jak najszybciej rozpocząć walkę ze zbędnymi kilogramami. Będziemy cieszyć się z każdego kilograma, który uda się zrzucić Użytkownikom dzięki Odchudzanie.com – zapewnia Agata Żychlińska, Project Manager NETMEDIA S.A. – Zależy nam również na tym, by za pośrednictwem naszego portalu Użytkownicy dostarczali sobie nawzajem wsparcia w trudnych chwilach – dodaje.

Odchudzanie.com oferuje Użytkownikom szereg innowacyjnych i funkcjonalnych narzędzi wspomagających bezpieczne odchudzanie. Za pośrednictwem serwisu Użytkownicy mogą nie tylko skorzystać z kilku kalkulatorów, pomocnych w wyborze odpowiedniej diety (m.in. masy ciała i potrzeb energetycznych organizmu), ale także przejrzeć zasobne archiwum artykułów i przepisów dietetycznych, skontaktować się z dietetykiem oraz wyrobić sobie pozytywne nastawienie do diety dzięki poradom psychologicznym.

Najważniejszą innowacją w naszym nowym serwisie jest możliwość zakupienia on-line indywidualnie dopasowanej dla Użytkownika diety. Jej szybki i prosty zakup jest możliwy dzięki współpracy z liderem płatności internetowych w Polsce - firmą eCard. Dzięki Partnerom serwisu Użytkownicy mogą również kupić suplementy diety ułatwiające zmniejszenie masy ciała, a także profesjonalny sprzęt fitness.

- Odchudzanie.com to nie tylko doskonałe uzupełnienie naszego internetowego portfolio, ale także działanie na rzecz zwiększenia komfortu życia naszych potencjalnych Użytkowników. Dzięki nowemu serwisowi propagujemy również zdrowy, aktywny styl życia, co jest dla nas równie ważne – mówi Michał Pszczoła, Wiceprezes Zarządu NETMEDIA S.A.

Wszystkie funkcjonalności serwisu są stale doskonalone w celu zapewnienia Użytkownikom jak największego komfortu. Odbiór treści ułatwia również przejrzysty layout graficzny strony, utrzymany w przyjemnych, pastelowych barwach. Dzięki Odchudzanie.com Użytkownicy mogą się przekonać, że właściwa dieta nie tylko nie musi być męcząca i nieprzyjemna, ale może znacznie poprawić kondycję fizyczną i psychiczną, a nawet stać się nowym, lepszym sposobem na życie.

#####

Odchudzanie.com (www.odchudzanie.com) to nowy ogólnopolski portal poświęcony problematyce odchudzania i zdrowego stylu życia.
Serwis istnieje od 2009 roku. Jest stale doskonalony i wzbogacany o nowe produkty, usługi i treści. Umożliwia bezpośredni kontakt z profesjonalnym dietetykiem, zakup on-line diety dopasowanej do indywidualnych potrzeb Użytkowników oraz suplementów diety i akcesoriów fitness. Oferuje również bogate archiwum artykułów, porad i przepisów dietetycznych.

NETMEDIA S.A. (www.netmedia.com.pl) jest spółką z segmentu nowych technologii, specjalizującą się w nowatorskich systemach informatycznych oraz szeroko pojętym e-commerce. Spółka skupia swoje działania na szybko rozwijających się rynkach takich jak: usługi turystyczne, nieruchomości, numizmatyka oraz usługi finansowe. Podstawą działania NETMEDIA jest dynamicznie rozwijająca się w Polsce sieć Internet. Do najbardziej znanych portali Spółki należą Hotele.pl , Rezerwacja.pl Fundusze.com i wiele innych.
Netmedia SA tworzy grupę kapitałową do której należą miedzy innymi: Netmedia Business Travel, Marco Polo Travel, eMonety.pl i eHotele.pl.

Od 3.11.2006 roku NETMEDIA S.A. jest notowana na GPW w Warszawie.

http://www.odchudzanie.com/click/?code=23a85fcc3e359612c115cce6187ae3e9
http://www.odchudzanie.com/click/?code=c518b53f7d9e779c1afb713d4be49ef1
http://www.odchudzanie.com/click/?code=7d3c242b99706c588c2a36a73214f41f