Dieta przedświąteczna

Święta kojarzą się nam wszystkim z suto zastawionymi stołami, pysznymi domowymi smakołykami, a tym samym ze strachem o figurę, dobre samopoczucie i suwak w sylwestrowej kreacji. Jeśli chcesz być spokojna o to czy oczarujesz rodzinę na Święta a znajomych w Sylwestrową Noc, zastosuj przygotowaną specjalnie na tą okazję dietę przedświąteczną!
Będziesz wyglądać fantastycznie i poczujesz się lekka, piękna i pewna siebie.

Dieta od dziś do świąt – nasza nowa dieta trwa od dnia, w którym ją zamówisz* do Gwiazdki. Oczywiście kolację wigilijną skomponujesz sobie sama!

Dziś zamawiasz, dziś zaczynasz – w dniu, w którym zdecydujesz się na rozpoczęcie gubienia kilogramów, otrzymasz przygotowaną specjalnie dla Ciebie, indywidualną dietę. *

Pomoc i wsparcie dietetyka – wraz z dietą otrzymasz stałą opiekę dietetyka, który pomoże Ci wytrwać w postanowieniach i w rozwiązywaniu wątpliwości związanych z dietą.

Efekty widoczne z dnia na dzień – dzięki tej diecie możesz chudnąć nawet do półtora kilograma tygodniowo. Będziesz więc czuć się lżejsza z dnia na dzień.

Zdrowo i bezpiecznie – dietę ułoży dla Ciebie profesjonalny dietetyk, masz więc pewność, że będziesz dostarczać swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a dieta nie odbije się negatywnie na Twoim zdrowiu.

Smacznie i przyjemnie – otrzymasz na każdy dzień propozycje wyśmienitych, niskokalorycznych i łatwych w przygotowaniu potraw.

Jesz co chcesz – Twój dietetyk przygotuje dla Ciebie, na każdy tydzień, po siedem propozycji wszystkich posiłków, a Ty sama zdecydujesz na co danego dnia masz ochotę. 

Skorzystaj z tej wyjątkowej diety i zabłyśnij w Gwiazdkę a potem oczaruj przyjaciół w Sylwestrową Noc!


* pod uwagę jest brany dzień wpłynięcia środków na konto serwisu Odchudzanie.com.  

http://www.odchudzanie.com/click/?code=23a85fcc3e359612c115cce6187ae3e9
http://www.odchudzanie.com/click/?code=c518b53f7d9e779c1afb713d4be49ef1
http://www.odchudzanie.com/click/?code=7d3c242b99706c588c2a36a73214f41f